Vše co se týká bydlení a výstavby

Plánujete stavbu dřevěného domu, nebo výměnu oken v dřevostavbě? Pro úsporu nákladů na bydlení v dřevostavbě je důležitý správný věběr kvalitních oken. Firma Insta Euro s.r.o. je tradičním českým výrobcem kvalitních oken a dveří. K výrobě oken využívá kvalitní dřevěné materiály V nabídce mají jak evropské dřeviny, tak dovozové dřevo.

V rámci raelizace dřevostavby se provádí napojení rodinného domu na inženýrské sítě jako jsou vodovody a kanalizace, příjezdové komunikace a terénní úpravy, nebo výkopy na základovou desku rodinného domu. Zemní práce Vyškov provádí jak tyto uvedené zemní a výkopové práce, tak také výkopy jam bazénů, hloubení jezírek. Působnost v okrese Vyškov a okolí (Vyškov, Bučovice, Rousínov, Ivanovice na Hané), Blansko, Brno a Brno venkov (Slavkov u Brna, Ochoz u Brna, Modřice, Pohořelice, Pozořice ...)

Potřebujete pro vaši stavbu domu stavební stroje, nebo nářadí? Půjčovna stavebních strojů Vyrent Vyškov zapůjčí výkonné stavební stroje, nebo zahradní techniku. V nabídce firmy je také prodej nových i použitých stavebních strojů.

Mobilní příslušenství pro Váš telefon - MobilníVýbava.cz

Garnýže a hliníkové profily do moderního i stylového interiéru domu. Nenáročná montáž na stěnu nebo na strop a je velmi často používaný i při řešení atypických oken, jako jsou např. arkýře, střešní šikminy nebo různá zaoblení.

Venkovní žaluzie Brno . Velice dlouhá životnost, plynulá regulace světla pro šikmá, střešní i běžná okna, ovládání: šňůra, řetízek, madlo nebo elektrický pohon

Provádíme montáž, servis a prodej plynových spotřebičů Pardubice . Záruční i pozáruční servis.

Bezpečnostní poradenství . Odborné poradenství a služby v oboru ostrahy, detektivních činností a prevence kriminality.

Zabezpečovací systémy, zabezpečení objektů. Instalujeme zabezpečovací kamerové systémy - CCTV

Vybavování interiéru textiliemi. Realizace moderních i stylových interiérů - hotelů, historických objektů, kancelářských prostor a rodinných domů.

Obrazy pro váš interiér domu. Internetový obchod InterDecor nabízí obrazy na desce, obrazy na plátně a ručně malované plátno.

Společnost ligh-oled s.r.o. je specialista v oblasti LED osvětlení:

  • Návrh osvětlení
  • Tvorba světelných projektů
  • Vypočet úspor
  • Dodávka a realizace

www.oledshop.cz

Cihly

Uvažujete o stavbě domu svépomocí? Portál www.stavbamix.cz Vám pomůže s výběrem potřeb pro stavbu a moderních interiérových doplňků pro bydlení

Návrhy interiérů / Bytový architekt / Nábytkový designer / Realizace interiérů.

Pasivní dům

Začněte bydlet ve vlastním. Naše hypotéka na bydlení vám to umožní.

Fotorealistické vizualizace, návrhy fasád, architektonické modely ve vysoké kvalitě s velkým množstvím detailů. Mějte představu, jaké bude Vaše nové bydlení.

Podporujeme dřevostavby jako moderní a zdravý způsob bydlení!

Nezávislý stavební dozor

www.drevoastavba.com - stavebnice RD svépomocí

Petr Havlíček - vyrábíme moderní interiéry dle Vašich představ.

Petr Havlíček - stavíme dřevostavby a roubenky podle individuálních i typových projektů.

Petr Havlíček - nabízíme plošný materiál a vyrábíme dřevěné brikety.

Petr Havlíček - vytvoříme vizualizace interiérů na zakázku.

Dřevostavby, nízkoenergetické domy PvMont. Dřevostavby se systémem K-Kontrol.

Rolety Brno PROKLIMA stínicí technika, s.r.o.

Provádíme různorodé zemní práce pro obce, firmy i jednotlivce - výkopové práce, úpravy terénů, zakládání staveb a pokládání dlažby.

Vizualizace staveb a vizualizace interiérů, návrhy interiérů, animace nabízí 4F Studio.Dále nabízíme virtuální prohlídky, webové prezentace, vizualizace fasády.

Výškové práce Praha a Pardubice výškové práce horolezeckou a speleologickou technikou - Praha a Pardubice

Díky zateplení domu můžete ušetřit mnoho výdajů investovaných do energií. Vypočítejte si cenu zateplení Vašeho domu pomocí online kalkulace zateplení u odborníků z Profibau.cz.

Ubytování, penzion Janské Lázně. Ubytování - penzion Modrokamenná bouda. Penzion v Krkonoších u Janských lázní.

Ubytování, penzion Janské Lázně, ubytování pro školy v přírodě. Modrokamenná bouda

Hotel a ubytovna nabízí levné a kvalitní ubytování v Kralupech nad Vltavou pro dlouhodobé i krátkodobé ubytování firemních i soukromých klientů

Penzion U Fanouše je vhodný pro ubytování turistů, cykloturistů, lyžařů.... i rodin s dětmi. Poskytujeme také levné ubytování pro firmy.

Lesamontero – rekonstrukce domů OKAL . Provádíme zejména rekonstrukce domů OKAL, celkovou revitalizaci rodinných domů a montáže dřevostaveb na klíč..



STAING s.r.o, A.B.Svojsíka 18, 682 01 Vyškov - Dědice, info@staing.cz, tel.: +420 733 226 120, Kontaktujte nás

Dřevostavby, domy - odkazy | Partneři: http://www.stylnabytek.cz/
Webdesign: IR-webdesign - tvorba webových stránek