“Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité je očím neviditelné.” Antonie de Saint Exupéry

Ing.Zuzana Kučerová, RD Ivanovice na Hané na klíč

Od firmy STAING jsme si nechali postavit dřevostavbu na klíč v Ivanovicích na Hané. Veškeré naše požadavky navíc byly bez problémů zapracovány do projektu. Pokud jsme měli dotazy, tak byly vždy ihned řešeny. Vážíme si odborných rad, které nám byly poskytnuty jak během zpracování projektu, tak během výstavby. Realizace stavby byla rychlá a bez problémů, proběhla během osmi měsíců a všechny termíny byly dodrženy. Všichni, kdo se výstavby zúčastnili odvedli vysoce kvalitní práci a se všemi se nám skvěle komunikovalo. V domečku už tři měsíce bydlíme a jsme maximálně spokojení. Firmu STAING tedy můžeme vřele všem doporučit. Rádi poskytneme i reference po telefonu (kontakt u pana Hrušky). Moc děkujeme za splněný sen! Kordoš, Kučerová.

Prohlédněte si galerii tohoto realizovaného domu

Zobrazit všechny reference

  • Dřevostavby

    Certifikát Kvalitní firma

    Již sedmým rokem jsme obhájili certifikaci naší firmy STAING s.r.o. prestižní marketingovou značkou KVALITNÍ FIRMA v oblasti stavebnictví.

    Dřevostavby

©2022 STAING s.r.o, Vyškov - Dědice, info@staing.cz, tel.: +420 733 226 120, Kontaktujte nás

Dřevostavby, domy - odkazy
Webdesign: IR-webdesign, tvorba web stránek Vyškov | Odkazy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace